Що таке квест рум

Індустрія розваг є однією з найбільш швидко розвиваючихся галузей Києва. А все тому, що люди, як і тисячі років тому, хочуть видовищ. Вони хочуть захоплюючих емоцій, адреналіну, нових вражень та лоскочущих нерви сюжетів. Атракціони та аквапарки перестали бути дивиною. Циркові вистави, реаліті-шоу, фільми жахів та інші види розважального відео-контенту не в змозі задовольняти потребу особистої залученості та причетності. Екстриму та драйву хочеться в реальності. Хочеться повного занурення в процес.

Квест кімната – нова реальність та рольова гра  для інтелектуалів

Гра з елементами реальності на основі захоплюючого сюжету – новий тренд активного проведення дозвілля. Тут враховано та передбачено все: вік гравців, обмеження по часу та площі, емоційна складова та ступень складності завдань, антураж та атмосфера гри. Це гра-загадка, гра-головоломка для тих, хто звик до непростих ігор зі змістом і з розвиненим сюжетом.

  • Локація квест рум обмежена розмірами кімнати або квартири. Вона максимально насичена хитромудрими ребусами, для вирішення яких потрібно мобілізувати логічний та інтелектуальний потенціал команди, яка зважилася на проходження квесту.
  • Легенда квесту – передісторія, сюжетна нитка, яка пов’язує все завдання. Найпопулярнішими темами для гри стали шпигунські романи, історичні факти, жанр фентезі та навіть український фольклор. Зараз на зльоті хоррор квест – ця іграшка не для людей зі слабкими нервами!
  • Хоррор квест «Підвал маніяка 2.0» Перевірити свої нерви на міцність можна тут: Забронювати квест
  • Задача гри – знайти вихід з кімнати. При цьому вкластись потрібно в мінімальний час.
  • Команда для гри складає від 2 до 5 осіб. Оптимальна рекомендована кількість учасників – чотири людини.
  • Час на проходження гри – не більше 60 хвилин. За діями гравців спостерігають оператори, – до них можна звернутись за підказкою, попросити про допомогу.

 

Квест руми популярні переважно серед молоді. Це найпросунутіша та активна частина суспільства, тому часто власники квест-компаній пишуть сценарій квесту на основі сучасних фільмів, книг, історій. Однак вікових обмежень майже нема – в Києві великий вибір кімнат самого різного рівня складності, напряму та тематики. Опис квесту чи коротке презентаційне відео допоможе зорієнтуватись при виборі та бронюванні дати гри.
Квест добре підійде для компанії друзів. Ідеальний для закоханої пари. Гра проявить приховані таланти, покаже, як може повестися людина в екстремальних умовах, виявить недоліки.
У деяких захоплення грати квести переростає в справжню пристрасть. Розвивається квестова одержимість, коли бажання випробувати межу своїх сил та можливостей штовхає на пошук та проходження нових та нових кімнат, а мозок потребує все більш складних та захоплюючих завдань. Це, в свою чергу, стимулює креатив власників бізнесу quest games. Ринок послуг розвивається, а це означає, що інтерес до квестів буде тільки рости.