Новини

Компанією з скількох осіб найкраще піти на страшний квест?

Зазвичай квести розраховані на певну кількість учасників. В Enigma Room це, зокрема, від двох до чотирьох осіб, максимум – до шести учасників.

Яким складом краще піти на хоррор-квест, щоб було цікаво кожному окремо і всім разом? Розгянемо варіанти.

Читать далееof the title of post

Містичний Поділ – чому це найкраще місце для хоррор квесту

Enigma… що це?

«Enigma» – значить «загадка» латиною. А «Енігма» хоррор-квест – кімната-лабіринт загадок та жахів, що знаходиться за адресою вул.Костянтинівська, 21. Так-так, на Подолі . Майже в центрі Києва. Що знає про Поділ сучасний юний киянин чи гість столиці? Що поруч  – метро «Контрактова площа», Житній ринок та Андріївський узвіз. О, друзі! Ні-чо-го ви не знаєте про Поділ. І не можете знати, бо давно вкрита таємницею та шаром землі історія стародавнього поселення, що налічує не одне тисячоліття. З усіма його цвинтарями, містичними місцями та загадками. Але все ж через перекази до нас доходять деякі відомості, від яких холоне в жилах кров.

Читать далееof the title of post

Відсвяткувати день народження в квесті

Як і де відсвяткувати день народження в компанії друзів, щоб нікому не було нудно? Є один варіант. Страшний і цікавий. Без занудних посиденьок за столом з набридлими тостами за здоров’я іменинника. Можна відсвяткувати день народження спільним походом на хоррор квест!

Читать далееof the title of post

Чи варто дарувати подарунковий сертифікат на квест?

Як зробити другу яскравий, незабутній подарунок, що запам’ятається надовго? Лайфхак для молоді: подарунковий сертифікат на хоррор квест.


Традиційна проблема: щ подарувати на день народження молодій людині, у якої ніби то все є? Як зробити подарунок надзвичайним, не нудним, не «як у всіх» ? Який подарунок запам’ятається найбільше і викличе яскраві і незвичайні емоції? Дуже часто останнім часом подарунком стають квитки або подарункові сертифікати на події або подорожі. Як варіант – подарунковий сертифікат на квест.

Читать далееof the title of post

Хоррор квест і вирішення проблем особистості.

Буденність дістала – ось головний посил, що дає поштовх розвитку все нових і нових способів проведення дозвілля та розваг для молоді (і не тільки). Психологічне навантаження в сучасному мегаполісі настільки велике, що потреба в розрядці і переключенні на іншу діяльність – це цілком фізіологічна і психологічна необхідність, а не примха і не забаганка. Читать далееof the title of post

Чому квест для корпоративу, це чудова ідея

Розважання співробітників внутрішніми силами та резервами компанії – справа невдячна та часто провальна. Не всі колективи можуть похвалитись талановитими і по-справжньому креативними індивідуумами, готовими організувати крутий корпоративний квест чи свято. Тому заходи, підготовані різного роду профспілками, віддані на відкуп секретаркам чи помічникам керівників, частіше за все, нудні та однотипні.Читать далееof the title of post

Що таке квест рум

Індустрія розваг є однією з найбільш швидко розвиваючихся галузей Києва. А все тому, що люди, як і тисячі років тому, хочуть видовищ. Вони хочуть захоплюючих емоцій, адреналіну, нових вражень та лоскочущих нерви сюжетів. Атракціони та аквапарки перестали бути дивиною. Циркові вистави, реаліті-шоу, фільми жахів та інші види розважального відео-контенту не в змозі задовольняти потребу особистої залученості та причетності. Екстриму та драйву хочеться в реальності. Хочеться повного занурення в процес.Читать далееof the title of post