Чим зайнятись в Києві

Чим зайнятись в Києві

Як цікаво провести час в Києві

Проаналізуймо можливості великого міста і порівняймо традиційні способи проведення дозвілля і щось новеньке.

Столиця України росте і розвивається – житло, торгівельні майданчики, бізнес-центри. І, звісно, розвивається сфера розваг і дозвілля. Все найцікавіше в цій царині ви знайдете саме в Києві.  

Отже, спробуємо перелічити:

1.Кінотеатри, театри, концертні зали.

2.Шопінг.

3.Кафе, бари, ресторани.

4.Спортивні заходи.

5.Сезонні розваги на свіжому повітрі: пляжі, парки розваг, атракціони.

6.Квести.  

Тепер більш докладно про кожний.

Кіно – перший і головний пункт призначення, що спадає на думку коли постає питання «чим зайнятись у вільний час?». Кіно було і залишається номером один в списку улюблених розваг молоді і не тільки. На щастя, сучасних кінотеатрів в Києві більш ніж достатньо –  і в центрі, і в спальних районах міста, в усіх великих ТРЦ.

Театральні вистави та концерти – теж на будь-який смак: від класики до сучасних експериментальних постанов. Обрати в цьому морі пропозицій найцікавіше – легко: це ті вистави, квитки на які розпродаються дуже швидко і треба придбати їх мінімум за місяць, якщо хочеш потрапити на бажаний спектакль або концерт.

Шопінг – звісно, більш «жіночий» вид відпочинку. Чоловічій половині людства цей вид діяльності приносить  набагато менше задоволення, а фінансові «втрати» як раз максимальні. Загалом, розвага «на любителя». Хоча можливості в Києві величезні і лімітуються виключно розміром вашого гаманця.

Кафе, бари, ресторани. Тут Київ показує себе в усій красі як істино європейська столиця. Більш того, Київ вже твердо завоював певний імідж серед європейських туристів саме як місце паломництва для гурманів. Тут є чим здивувати, є чим похвалитися, є що спробувати. Креативу хоч відбавляй. Обирайте те, що вам найбільше до смаку і по кишені!

Спортивні видовища. Тут на першому місці, звісно, футбол. Але у цього виду розваг – своя аудиторія, переважно чоловіча. Цікаві матчі бувають не часто і це справжнє свято для істинного фаната. Олімпійський, Динамо – основні локації. Але не для всіх спортивні видовища цікаві.

З настанням теплої весни оживають київські парки, починають роботу атракціони для дітей і дорослих, велосипедні доріжки починають використовуватись за призначенням. І коли стає зовсім тепло, підключаються київські пляжі. Труханів острів, Гідропарк, озера на Оболоні… Єдиний мінус – це все доступне максимум до вересня, і то – не в дощ.

Все вищеназване можна віднести до традиційних видів дозвілля і розваг. Вони добре відомі, звичні і улюблені. Але, звісно ж, в цьому огляді ми не могли не згадати про абсолютно нові способи цікаво і з користю провести час, що з’явились буквально кілька років тому. Мова йде про квести.

Цей вид інтерактивних ігор стрімко увірвався на ринок розваг і став дуже швидко завойовувати власну аудиторію прихильників, здебільшого молодіжну. Сьогодні в столиці України можна залюбки знайти весь спектр популярних квестів:

– Традиційні ескейп рум,

– Реаліті квест,

– Антуражний квест,

– Квест перформанс (з акторами),

– Хоррор квест, він же страшний квест, і багато, багато інших квестів.

Творці квестів наче змагаються один з одним у креативі – у кого буде найбільш оригінальний сюжет, найбільш реалістичні декорації, більш антуражна атмосфера квест кімнати, у кого будуть найцікавіші логічні задачки та ребуси, хто налякає своїх відвідувачів по-справжньому…

Квест – мабуть, найбільш емоційний, інтелектуальний, екстремальний з усіх видів розваг, доступних у великому місті. А страшний квест навіть можна порівняти за рівнем адреналіну зі стрибками з парашута, дайвінгом чи альпінізмом (тільки для цього не треба нікуди їхати і ризикувати життям в реальності). Якщо ви ще не побували на квесті – саме час!

Отже, ми спробували зорієнтувати вас у світі розваг столиці. Але куди піти в Києві у вихідний день або у вільний час – вибір лишається за вами.