Хоррор квест і вирішення проблем особистості.

Буденність дістала – ось головний посил, що дає поштовх розвитку все нових і нових способів проведення дозвілля та розваг для молоді (і не тільки). Психологічне навантаження в сучасному мегаполісі настільки велике, що потреба в розрядці і переключенні на іншу діяльність – це цілком фізіологічна і психологічна необхідність, а не примха і не забаганка.

Як зняти стрес від одноманітної нудної роботи чи навчання?

Наш організм сам підказує відповідь: потрібен адреналін! Має бути страшно і цікаво. А краще – страшно цікаво, надзвичайно. Зовсім інші емоції, яких просто не буває у повсякденному житті. (Абзац) Як досягти цього, не залишаючи меж міста Києва і не витрачаючи гроші і час на екстремальний туризм чи спорт? Одне з рішень – хоррор квест, або квест з жахами.

Серед   Усього різноманіття квестів, що стали такими популярними останнім часом, страшний квест – найбільш «адреналіновий». Тут найяскравіші емоції, навіть коли свідомість розуміє – це лише гра і не більше. Тим не менш, організм реагує по-своєму – прискорюється серцебиття, активніше починає працювати мозок в пошуках швидкого рішення задачі. Доводиться включати всі свої здібності, в тому числі інтелектуальні, і все це в обмеженому проміжку часу.

Оскільки квест страшилка не лише жахає, але і примушує швидко мислити і блискавично  приймати правильне рішення, це дозволяє вирішити ще одну психологічну задачу – підвищення самооцінки. Це можливість проявити себе в колі друзів з нового боку. «Я не боюся», «Я можу розплутати ребус», «Я гравець в команді» – переконатись в правдивості цих тверджень на практиці допоможе квест- жахалка. Це реальний шанс і ним варто скористатись. Тим більше якщо для цього потрібна лише невеличка компанія з 3 – 4 друзів, година часу і зовсім небагато грошей.