Компанією з скількох осіб найкраще піти на страшний квест?

Зазвичай квести розраховані на певну кількість учасників. В Enigma Room це, зокрема, від двох до чотирьох осіб, максимум – до шести учасників.

Яким складом краще піти на хоррор-квест, щоб було цікаво кожному окремо і всім разом? Розгянемо варіанти.

Побачення в хоррор квесті.

Квест на двох цілком може стати варіантом побачення. Дуже незвичайного побачення! Якщо хлопець і дівчина зустрічаються вже деякий час, а кіно, ресторан, тусовки – це вже було сто разів і трохи набридло. Хотілося б нових вражень. Варто спробувати пройти квест на двох. Найкраще – страшний. Чудова можливіть дізнатись більше про свого партнера: як він/вона буде поводитись в екстремальній стресовій ситуації? Людина може проявити себе зовсім не такою, як здавалось раніше. В будь-якому випадку, таке побачення буде найоригінальнішим та незвичайним, з виром емоцій та адреналіну.

Можна замовити квест на трьох або чотирьох.

В деяких випадках окремим учасникам дістається певна роль, в деяких – всі від початку в однакових умовах. Це залежить від сюжету квеста. І таке реаліті – крутіше, ніж піти разом на фільм жахів. Тут небезпека практично справжня, з повною ілюзією безвиході. Такою є початкова фабула. І троє-четверо друзів мусять дуже швидко, в обмеженому проміжку часу побороти свої страхи, подолати стресс і знайти вихід .

Хоррор квест для групи з 5 або 6 осіб

Якщо ви вирішили пройти квест у складі компанії з п’яти – шести чоловік – ви  вже команда. Ось де можна визначитись для себе – з ким з цієї групи ви можете піти в розвідку, а кого брати не слід. Тест на стресостійкість, кмітливість, швидкість реакції та інтелект. Невідомо наперед, хто чого вартий. Можна разом пройти страшні випробування, підтримуючи одне одного як одна команда, а можна навпаки – стати суперниками, виясняючи, хто сильніший, хто сміливіший, хто розумніший. Але ж це цікаво – дізнатись більше про своїх друзів, чи не так? В буденному житті такий шанс може і не трапитись…