Відсвяткувати день народження в квесті

Як і де відсвяткувати день народження в компанії друзів, щоб нікому не було нудно? Є один варіант. Страшний і цікавий. Без занудних посиденьок за столом з набридлими тостами за здоров’я іменинника. Можна відсвяткувати день народження спільним походом на хоррор квест!

Молодіжна компанія збирається весело, цікаво і незвичайно відмітити день народження друга. Потрібні оригінальні ідеї та нетрадиційні рішення! Сидіти за столом вдома у іменинника – не варіант: це все вже було, це нудно і більше підходить пенсіонерам, аніж старшокласникам чи студентам. А чому б не піти всією компанією на страшний квест?  Ніхто точно не засумує!

Гості будуть в шоці, тамада не знадобиться. Всім, включно з іменинником, буде чим зайнятись: доведеться відчайдушно виплутуватись з складної ситуації, розгадувати ребуси, и все це під супровід страшних спецефектів посеред моторошних декорацій! Це захоплююча пригода з жахами  для справжніх відчайдухів, нудитись буде ніколи  –  час на пошук виходу зі скрутного становища обмежений! І винуватець події, і його друзі отримають винагороду  у вигляді бурі емоцій і потужного сплеску адреналіну. Буде яскраво!

Замовити квест на день народження