Чому квест для корпоративу, це чудова ідея

Розважання співробітників внутрішніми силами та резервами компанії – справа невдячна та часто провальна. Не всі колективи можуть похвалитись талановитими і по-справжньому креативними індивідуумами, готовими організувати крутий корпоративний квест чи свято. Тому заходи, підготовані різного роду профспілками, віддані на відкуп секретаркам чи помічникам керівників, частіше за все, нудні та однотипні.

3 причини грати квести на корпоративі

Професіонали event-бізнесу та індустрії розваг рекомендують новий напрям для організації активного дозвілля компаній – інтерактивні квести для корпоративів.

 • Модно та незвично

Святкові шаблони йдуть в минуле. Доведено, свіжі ідеї, творчий підхід та неформальне спілкування заряджають колектив на ефективну роботу.

 • Залученіть всього колективу

Формат заходу дозволяє підключити до гри усіх співробітників. Тут немає спостерігачів – всі приймають активну участь.

 • Унікальність програми

При підготовці квесту для корпоративу обов’язково враховується специфіка діяльності компанії. А також беруться до уваги всі побажання від замовника гри.

Місце проведення квесту обмежене лише можливостями та умовами компанії-замовника. Варіантів для проведення величезна кількість, але частіше всього, воно зумовлене сюжетом самої гри:

 • Офісне приміщення;
 • ТРЦ, ресторан чи клуб;
 • Відкритий майданчик на природі.

Види та жанри корпоративних квестів

 • Бізнес-гра;
 • Інтелектуальна сюжетна гра;
 • Детективний квест;
 • Тематичний командний квест
 • Командно-рольова гра;
 • Квесткурсія (квест + автобусна екскурсія).

Тематика – найрізноманітніша. Мабуть, виключенням буде лише страшний квест.

Декілька порад для організатора корпоративного квесту

Не забудьте про фуршет. Фрукти, келих вина та канапе – якнайкраще поєднуються з інтелектуальною грою.

Не відмовляйтесь від музикального супроводу. В залежності від вибраного майданчику, це може бути Dj, жива лаунж-команда чи акустичний гурт.

Тривалість самої гри близько двох годин. При плануванні сценарію варто врахувати час на підготовку та інструктаж учасників гри.

Якщо квест планується до конкретної дати чи певного свята, варто попіклуватись про бронювання майданчику заздалегідь.

Квест як дослідницький HR-інструмент

Квест чимось схожий з тренінгом на командоутворення. Дла задач, що направлені на вирішення проблемних «вузлів», ефективної комунікації, взаєморозуміння та взаємодії додана розважаюча складова. Позитивне емоційне забарвлення приносить в квест на корпоративі задоволення від спільної успішно проробленої роботи. При цьому досвідчений та далекоглядний HR-менеджер постарається вилучити з результатів квестового корпоративного заходу максимум інформації для подальшого розвитку колективу та підвищення ефективності як загальної, так і персональної роботи співробітників компанії.

Доведено на практиці, кращі квести – це ті, в котрих всі співробітники компанії приймають активну участь.

Щоб замовити корпоративний квест, Ви можете заповнити форму на цій сторінці, написати нам на пошту, чи зателефонувати за контактними номерами телефону.

Контактні дані:
+38 (096) 0415 666
+38 (093) 0415 666
+38 (095) 1423 666
info@enigmaroom.com.ua