Найстрашнійший квест в Києві

Найстрашнійший квест в Києві

Наймодніша сьогодні розвага в Києві – це піти на квест з друзями або з однокласниками – у вихідний день, після роботи або навчання, провести в квесті день народження або корпоратив.

Вибір квестів в Києві сьогодні величезний. Вони є в різних районах, але найбільше квестів, звісно, в центрі та на Подолі. Серед квестів для дорослих найбільш популярними, без сумніву, є хоррор квести.  

Любителі полоскотати собі нерви злітаються на них, як метелики на вогонь. Їх мета – отримати такі відчуття, яких в повсякденному житті не досягнеш. Це страшно та цікаво одночасно. Кров вирує, адреналін зашкалює. Не зрівняти з походом у кіно на фільм жахів, тому що тут ви – головін діючі особи, і все відбувається не з кимось на екрані, а з вами… Серце завмирає від жаху і мозок гарячково шукає розгадку чергового ребуса. А час спливає, як пісок в пісочному годиннику… і ніхто не знає наперед – вдасться вибратися самим чи їх спіткає невдача?

Завдяки популярності цього виду розваг і конкурентності на ринку зростає і якість квест кімнат. Адже з кожним настпним відвіданням квесту клієнт стає все більш розбірливим і вимогливим: і до вибору сюжету і фабули, і до якості та реалістичності декорацій і антуражу, і до складності ребусів, і до загального враження від гри. Кращі квест кімнати Києва змагаються між собою, створюючи все більш реалістичні умови, в яких учасники квесту отримають максимально наближені до справжніх емоційні реакції: якщо це страшний квест, то вам буде точно не до сміху. До цього слід бути готовим. Справжні поціновувачі хоррор квестів вибирають максимально жахливі сюжети – хай буде, що буде! І тут у нас для вас є гарна новина: найстрашніший квест в Києві – і нас в «ЕнігмаРум». Це хоррор квест «Підвал маніяка». «Підвал маніяка» – найбільш рейтинговий страшний квест Києва, що випливає з оцінок на сайтах бронювання квестів і прямих відгуків наших клієнтів. Похмурі цегляні стіни підвалу – свідки страшних злочинів нелюда. Люди, що потрапили сюди, ризикують життям…ні, звісно ж, це лише інтерактивна гра-пригода, але ж наскільки тут все реально! Це квест перформанс, тобто за участі актора, розрахований на 60 хвилин, від 2 до 5 осіб. Гравцям доведеться, долаючи власний страх, розв’язати ряд математичних ребусів, щоб дістати свободу. Вдається це приблизно 70 відсоткам квестерів. Невдахам залишається лише закликати на допомогу персонал. Випробуйте себе, ви зможете!