Чи варто дарувати подарунковий сертифікат на квест?

Як зробити другу яскравий, незабутній подарунок, що запам’ятається надовго? Лайфхак для молоді: подарунковий сертифікат на хоррор квест.


Традиційна проблема: щ подарувати на день народження молодій людині, у якої ніби то все є? Як зробити подарунок надзвичайним, не нудним, не «як у всіх» ? Який подарунок запам’ятається найбільше і викличе яскраві і незвичайні емоції? Дуже часто останнім часом подарунком стають квитки або подарункові сертифікати на події або подорожі. Як варіант – подарунковий сертифікат на квест.

Коли студенти чи школярі збираються на день народження друга, як правило, у виборі подарунка керуються двома основними принципами: а) оригінальність подарунка, б) бюджетність.

Подарунковий сертифікат на квест цілком задовольняє обидві вимоги. І піти на квест можна буде усім разом, цікаво й захопливо провести час всією компанією друзів.

Квести бувають різні, але якщо є бажання подарувати імениннику найкрутіші емоції, а головне – здивувати оригінальністю подарунка, то краще вибрати сертифікат на страшний квест – жахалку. Доречі, тему самого квеста, що найкраще підходить всій компанії, можна обрати на сайті з урахуванням рівня складності.

Хоррор квест добряче полоскоче нерви і точно западе у пам’ять надовго! Вражень буде море, як мінімум до наступного дня народження. Однозначно це круто, набагато крутіше, ніж купити в подарунок пляшку алкоголю, букет квітів або чайний сервіз.


Замовити подарунковий сертифікат на квест можна тут.